درد و دل


آثار بجا يك عاشق


نويسنده


دوستان


موضوعات :


آمار وبلاگ :

طراح قالب:


لوگوي دوستان


كد جاوا :عکسهایی از دختر باردار یک ساله

 

 

دختر عرب یک ساله که در عربستان باردار شد و یکی از داغترین خبرهای رسانه ها شد

عکسهای این دختر را در ادامه مطلب قرار میدهم


نويسنده: آتوسا مورخ: 88/01/20 در ساعت: 16:38
|+|مراسم با شکوه ازدواج دو نوگل نوشکفته

 

 

مراسم ازدواج دو قورباغه در هند  واقعی

100933083768.jpg


نويسنده: آتوسا مورخ: 88/01/16 در ساعت: 10:24
|+|دختر 13 ساله قربانی هوسهای مادر ش

 

 

ماجرایی تلخ و واقعی از یک دختر ۱۳ ساله که مادرش اوراوسیله ای  برای رسیدن به هدف پلیدش قرار داده


نويسنده: آتوسا مورخ: 88/01/12 در ساعت: 19:10
|+|خبرهای تصویری

 

هنر پیشه های مختلف در نقش زلیخا

گلشیفته فراهانی -مهناز افشار - نگا رفروزنده -نیکول کیدمن -مگان فاکس - هیلاری داف

 

  شیر+ببر=شیرببر

دانشمندان با پیوند دادن شیر نر با ببر ماده حیوان جدیدی تولید کرده اند و آن را لایگر نامگذاری کرده اند که از همه نظر نسبت به شیر و ببر برتری دارد! چنین موجودی تا به حال در طبیعت وجود نداشته است، چراکه شیر و ببر نه تنها ذاتا با هم میانه ی خوبی ندارند بلکه دشمنی هم دارند.
این هیولا (لایگر) که حدود 900 تا 1000 پوند وزن دارد (454 کیلوگرم) قد بلندتر، قدرت بدنی بیشتر، توان پرش بالاتر و.... را نسبت به پدر و مادر خود دارد! جالب اینکه با وجود تنفر شیر از شنا کردن در آب، لایگر به شنا کردن علاقه دارد. در حال حاضر چندین نمونه از این حیوان تولید شده که در سیرکها و برخی باغ وحشها به نمایش گذاشته شده اند..
فقط جنس ماده ی این حیوان قادر به تولید مثل با ببر یا شیر نر می باشد که خود موجب بوجود آمدن دو گونه ی جدید دیگر شده است! همچنین حیوان دیگری به نام تایگن هم تولید شده که محصول ببر نر و شیر ماده است، البته به ببر شباهت بیشتری دارد و به بزرگی و عظمت لایگر هم نیست...

سایر تصاویر این شیر - ببر را در ادامه مطلب ببینید.


نويسنده: آتوسا مورخ: 87/11/14 در ساعت: 8:45
|+|خبر

مردی که نامزدش را خورد

مقامات پليس تگزاس اعلام كردند كه مردي پس از كشتن نامزدش، او را قطعه‌ قطعه كرده و پس از پختن بعضي از اعضاي وي با پليس تماس گرفته و به آن‌ها اطلاع داده كه در حال انجام چه كاري است.

پليس پس از رسيدن به خانه ی او با اندام بريده شدی "شيرر" روبه‌رو شد، يك گوش در حال پختن در ظرفي روي گاز بود و قطعه‌اي از گوشت انسان نيز در ظرفي روي ميز بود كه چنگالي در آن فرو رفته بود.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از آسوشيتدپرس از تگزاس، "كريستوفر لي مك كوئين 25 ساله" ، ‌شنبه در تماس با مركز فوريت‌هاي پليس اعلام كرد كه "جانا شيرر 21 ساله"  را كشته و هم اكنون هم در حال پختن اعضاي بدن اوست.

مقامات اعلام كرده‌اند كه مشخص نيست كه آيا قاتل از اندام مقتول خورده است يا نه. كلانتر «جي‌بي‌اسميت» گفت: "‌ما نمي‌توانيم ثابت كنيم كه آيا او از گوشت مقتول خورده است يا خير چرا كه اين احتمال هم وجود دارد كه او قصد داشته ما را به اين فكر وا دارد كه اين كار را كرده است."

ظاهراً قاتل قصد قتل دوست پسر همسر سابقش را نيز داشته است؛ وي هم اكنون به علت ضربات وارده ی چاقو در بيمارستان به سر مي‌برد كه مقامات وضع او را وخيم اعلام كرده‌اند.
"مك‌كوئين" به اتهام ارتكاب قتل عمد هم اكنون بازداشت شده است.
به گفته پليس، وي قبل از تماس با 911 ، مادر و يك دوست خود را به گاراژ خانه برده و بقاياي جسد شيرر را به آن‌ها نشان داده است. اين دو پس از ديدن صحنه از خانه فرار كرده و به نزديك‌ترين افسر پليسي كه مي‌بينند، خبر مي‌دهند. "مك‌كوئين" پس از فرار مادر و دوستش با پليس تماس مي‌گيرد.

ظاهراً  "مك كوئين" مقتول را ‌جمعه از خانه‌اش خارج كرده بوده و ديگر بازنگردانده است. علت مرگ مقتول ضربات وارده به سر وي عنوان شده است. 

                                                                          


نويسنده: آتوسا مورخ: 87/11/12 در ساعت: 10:2
|+|